VÝHODY ČLENSTVÍ

Výhody členství v Odborovém svazu dopravy

Souhrn výhod členství v ZoOSD *platné od 1. ledna 2014  
V případě dotazů a nejasností se obracejte na zástupce svých dílenských výborů.

NOVINKA

Ve spolupráci se společností PARTY EFFECT můžete nyní využít jedinečný benefit a svěřit hudební zábavu na vaší akci do rukou profesionálů.
Pořádáte narozeninovou party, svatbu či jinou oslavu? Pak neváhejte využít 20% slevu, která je určena členům a rodinným příslušníkům ZoOSD Brno, ZoOSD Vyškov, ZoOSD Znojmo a ZoOSD Veselí nad Moravou.
Uděláme vaši party jedinečnou, ať už jde o akci pro 20, nebo 220 lidí a to vše pod taktovkou zkušeného DJe a moderátora.
JAK UPLATNIT SLEVU?

Divadlo ze slevou 50%

Národní divadlo v Brně nabízí našim členům velmi výhodnou nabídku. Na jednu členskou průkazku můžete získat 50 % slevu na vybraná představení a navíc na jednu průkazku lze zakoupit 2 lístky s touto slevou. Svůj členský průkaz předložte při nákupu v pokladně Národního divadla, na služební průkaz DPMB Vám nebude sleva poskytnuta. 


Neplacení udržovacích odborových příspěvků

Členové OSD, kteří nastoupí na mateřskou nebo rodičovskou dovolenou, jsou osvobozeni od placení udržovacího příspěvku. Od tohoto příspěvku jsou osvobozeni rovněž členové, kteří jsou v dlouhodobé pracovní neschopnosti, a to za každý měsíc, kdy nemají žádný příjem od DPMB, a.s. Všechny výhody členství zůstávají v tomto případě zachovány beze změny.


Pojištění členů OSD za škody způsobené zaměstnavateli

Každý člen Odborového svazu dopravy je pojištěn za škody, způsobené zaměstnavateli, do výše 100 000,- Kč, spoluúčast pojištěného je 10 % z částky, předepsané k úhradě. Podrobné informace k tomuto tématu naleznete v kategorii "Pojištění"


Bezplatná právní pomoc 

Každý člen OSD má nárok na bezplatnou právní pomoc ve věcech, které souvisí s výkonem povolání (pracovně právní záležitosti, řidiči ve věcech, souvisejících s provozem vozidel atd.).
 
Žádost je potřeba podat osobně v sídle ZV OSD na Mendlově náměstí 19.